Ściany

Oferta

ŚCIANY

Tapety ARTE

Arte, wyjątkowa firma rodem z flamandzkiej części Belgii, która zarówno projektuje jak i produkuje wyrafinowane okleiny ścienne (tapety). Firma, należąca do rodziny Desart, działa na rynku od 1981 roku. Okleiny ścienne Arte zdobią ściany zarówno domów mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej w ponad 80 krajach na całym świecie. Co roku wewnętrzny zespół doświadczonych projektantów tworzy kilka nowych kolekcji. Wszystkie te nowe produkty muszą być innowacyjne i wyznaczać nowe trendy, a jednocześnie cechować się najwyższą jakością. Dużo czasu i wysiłku wkłada się w badania: Arte stale poszukuje nowych metod produkcji i wysokiej jakości materiałów. To wyjaśnia, dlaczego zaprojektowanie nowej kolekcji może zająć ponad rok.

Około połowa produktów jest wytwarzana we własnym zakresie, we własnych zakładach produkcyjnych, w procesach przyjaznych dla środowiska. Mniejsza liczba oklein ściennych jest produkowana przez partnerów zewnętrznych, którzy stosują te same normy jakości i zrównoważonego rozwoju. Arte prowadzi stały magazyn w siedzibie głównej w Zonhoven w Belgii. Firma posiada salony firmowe w Paryżu, Culemborg (Holandia), Londynie i LA. Produkty Arte są synonimem wyjątkowego luksusu i wyrafinowania, którym można ozdobić ściany zarówno mieszkania jak i rezydencji czy hotelu. 

Podlogi Tarasy Drzwi Ściany Schody Listwy Elewacje Dywany Białystok

Z materiałow drewnianych zakupionych w naszym salonie proponujemy również rozwiązania ścienne. Poniżej zdjecia z naszych realziacji.

Propozycja pięknych ścian wykonanych z różnych materiałów drewna, kawy, metalu. Niesokończona ilość kolorów oraz wzorów przy czym najlepsza dla środowiska naturalnego. Stare deski dostępne w naszej ofercie to sposób na oryginalne i najwyższej jakości wykonanie dekoracji ścian Twojego domu czy biura. Jesteśmy otwarci na pomysły i ciekawe realizacje, dlatego chętnie działamy zarówno w mieście Białystok, jak i w innych regionach.

Deski wypalane przez słońce REGALIA oraz Deski spod strzechy to sposób na oryginalne i najwyższej jakości dekoracje ścian Twojego domu czy biura. Jesteśmy otwarci na pomysły i ciekawe realizacje, dlatego chętnie działamy zarówno w mieście Białystok, jak i w innych regionach. Zapraszamy do współpracy.

Podlogi Tarasy Drzwi Ściany Schody Listwy Elewacje Dywany Białystok

Ściany wykonane z drewna to wyjątkowy sposób na oryginalne, ciepłe i przytulne wykończenie wnętrza. Wykorzystanie drewna na powierzchni ścian pozwala odmienić wystrój i odejść od klasycznych rozwiązań jak farby czy tapety, dodając pomieszczeniom elegancji i szyku.

Drewno w aranżacji wnętrz to niezwykle wdzięczny materiał, bowiem można wykorzystać go na wiele sposobów. Być może drewniane deski na ścianach przywodzą na myśl babciną boazerię, jednak zapewniamy, że nasze rozwiązania pomogą zmienić to zdanie! Materiał ten pozwala stworzyć klimatyczny salon, kuchnię a nawet łazienkę, a deski ścienne wykonane z wykazujących większą twardość i odporność rodzajów drewna gwarantują satysfakcję.

ELEWACJE WYKŁADZINY

DREWNO TERMOWANE
Podlogi Tarasy Drzwi Ściany Schody Listwy Elewacje Dywany Białystok
Podlogi Tarasy Drzwi Ściany Schody Listwy Elewacje Dywany Białystok

Pomagamy urzeczywistniać marzenia

Mamy OKO

na Twoje wnętrze

Skontaktuj się z nami

COPYRIGHT 2023 © STUDIO LA CASA. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Site made by

Start typing and press Enter to search